top of page

 

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Faworyt w Wasilkowie jest stopnia wyższego w myśl Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie doskonalenia techniki jazdy.

Dysponujemy urządzeniem destabilizującym tor jazdy tzw. szarpakiem oraz dwiema płytami poślizgowymi, jedna z nich jest prostokątna 150x40 metrów z strefami bezpieczeństwa po 5m z każdej strony, druga w formie pierścienia 360 stopni ze strefami bezpieczeństwa. Wszystkie płyty są wyposażone w zraszacze wodne oraz główna płyta prostokątna w kurtyny wodne.

Posiadamy tor szkoleniowy o długości nitek ok. 1,8 km, wykonany z asfaltu wraz z wzniesieniem, plac manewrowy 120x20 metrów, również wykonany z asfaltu.

W naszej infrastrukturze znajduje się także budynek o powierzchni całkowitej 800 metrów, który posiada między innymi dwie sale wykładowe o powierzchni: 50 m2 i 70 m2, w pełni wyposażone, plus pomieszczenia socjalne i biurowe.

Dodatkowo przy garażu o powierzchni 300m2 znajduje się dodatkowa sala do odpraw o powierzchni 34m2 z pełnym zapleczem socjalnym. 

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Faworyt

Nasz obiekt:

bottom of page