top of page

„Bezpiecznie dotrzeć na Święta”

Kierowco, wybierając się na rodzinne święta, czy to w długą czy też krótką trasę, zadbaj o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny wykupując 1-godzinne praktyczne szkolenie z zagrożeń wynikających w ruchu drogowym pod okiem instruktora z techniki bezpiecznej jazdy – cena szkolenia 200 PLN.


Bezpieczna jazda samochodem wielu kierowcom kojarzy się z powolnym przemieszczaniem i nierzadko wręcz tamowaniem ruchu. Tymczasem zasady bezpiecznej jazdy nie mówią o utrzymywaniu niskiej prędkości, ale o dostosowaniu jej do przepisów i warunków drogowych.


Wielu kierowców uważa się za bardzo dobrych i wysoko ocenia swoje umiejętności. Tymczasem fakt niespowodowania żadnego wypadku jeszcze o niczym nie świadczy. Dopiero zmierzenie się z sytuacją awaryjną pozwala zweryfikować jak dobrze radzimy sobie za kółkiem.


Ryzyko, jakie na drodze stwarzają niektórzy kierowcy, często wynika z braku obycia z trudnymi warunkami dynamicznie zmieniającego się, często zaskakującego ruchu drogowego. Poprawna jazda nie zawsze wystarczy, żeby uniknąć zagrożeń. Potrzeba jeszcze wdrożenia właściwej techniki prowadzenia pojazdu.


W naszym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy udzielimy szereg ciekawych porad jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami pokonać zaplanowaną trasę.

bottom of page