top of page

Kierowca z wyobraźnią Kurs Bezpiecznej Jazdy

Kierowca z wyobraźnią to kurs praktycznej jazdy, w której najmocniej stawia się na bezpieczeństwo. Dzięki temu dwu-godzinnemu szkoleniu nauczysz się obycia za kierownicą, dowiesz się, jak reagować w trudnych sytuacjach drogowych.

Kierowca z wyobraźnią to taki kierowca, który potrafi przewidzieć i uniknąć zagrożenia.


Po szkoleniu i uzyskanej wiedzy zaczerpniętej wprost od profesjonalisty staniesz się właśnie takim użytkownikiem ruchu drogowego.


Kurs bezpiecznej jazdy w ODTJ Faworyt w Wasilkowie jest przeznaczony dla wszystkich kierowców, którzy chcieliby poczuć się pewniej na drodze.


Jeśli znasz kogoś kto chciałby przełamać swoje lęki i stać się prawdziwym królem szos, ten kurs stanie się jego prezentem idealnym. A może sam chcesz sprawdzić, co jeszcze powinieneś wiedzieć o bezpiecznej jeździe samochodem? Spraw sobie kurs jazdy kierowca z wyobraźnią w ODTJ Faworyt w Wasilkowie i czerp radość z prowadzenia auta!


Szczegóły kursu:


Czas trwania: 2 godziny

Rezerwacja

Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 14 dni wcześniej.


Wybrane warunki realizacji

Prawo jazdy, trzeźwość.


Wskazówki dla uczestników

Obuwie na płaskiej podeszwie, ubiór nie krępujący ruchów.


Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się indywidualnie dla każdej osoby na pojeździe uczestnika. Szkolenie przygotowane z myślą o kierowcach, którzy pomimo posiadanych uprawnień chcą poczuć się pewniej za kierownicą oraz z krótkim stażem w prowadzeniu pojazdów.

Kosz szkolenia to 400zł.

bottom of page