top of page

Szkolenie umiejętności bezpiecznego kierowania motocyklem o pojemności silnika do 125 cm3


Masz prawo jazdy kat B od ponad 3 lat i chciałbyś zacząć swoją przygodę z jednośladem? Jeżeli tak po zapewne już wiesz, że możesz prowadzić motocykl o pojemności do 125 cm3. Takim motocyklem bez trudu możesz rozpędzić się do ponad 100km/h. Tylko jak się okazuje to najprostsza czynność jaką możesz wykonać. Odkręcić gaz, to nic trudnego. Ale czy na pewno umiesz bezpiecznie hamować, skutecznie skręcać, precyzyjnie poruszać się w korku ulicznym. Niestety samo posiadanie prawa jazdy kategorii B nie czyni z nas umiejętnych motocyklistów, dlatego serdeczniejsze zapraszamy na szkolenie przeznaczone właśnie dla właścicieli motocykli do 125cm3. Szkolenie dostępne jest w dwóch wariatach:


Podstawowe (indywidualne lub grupy do 4 osób) - przeznaczone dla początkujących. - Cena: 400 PLN


Część teoretyczna – 1h

Część praktyczna – 2 h ćwiczeń


Program:

Teoria: - Omówienie znaczenia odpowiedniego stroju - Omówienie pozycji na motocyklu (prawidłowy dosiad)

- Omówienie najczęstszych błędów mających bezpośredni wpływ na

bezpieczeństwo


Praktyka:

- Podstawowe manewry

- Prawidłowa zmiana biegów

- Pokonywanie zakrętów przy małych prędkościach - Hamowanie awaryjne - Omijanie przeszkody - Jazda precyzyjnaUzupełniające (indywidualne) przeznaczone dla osób posiadających przynajmniej roczną praktykę w prowadzeniu motocykla lub skorzystały z szkolenia podstawowego - Cena: 160 za 1h


Program: Praktyka: - Ocena umiejętności osoby szkolonej, zwrócenie uwago na mocne i słabe strony.

- Poprawa umiejętności ze szkolenia podstawowego. - Jazda defensywna w ruchu drogowym - Jazda z pasażerem - Jazda szosowa przy większych prędkościach Szczegółowy program szkolenia ustalany jest podczas zajęć indywidualnie z osobą szkoloną.


Po naszym szkoleniu będziesz mógł lepiej poznać swój motocykl oraz zyskasz spokój i większą kontrolę.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page