top of page

Wynajem obiektu oraz toru ODTJ Faworyt w Wasilkowie

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy polegającej na wynajmie obiektu oraz toru szkoleniowego przystosowanego do prowadzenia szkoleń motoryzacyjnych kat. A,B,C i D, treningów samochodowych i motocyklowych z doskonalenia techniki jazdy oraz eventów firmowych z akcentem motoryzacyjnym.
Opis:

ODTJ Faworyt w Wasilkowie to pierwszy w województwie podlaskim obiekt stopnia wyższego przeznaczony do doskonalenia techniki jazdy w bezpiecznych torowych warunkach. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w dolinie rzeki Supraśl oraz znajduje się zaledwie kilka kilometrów od wojewódzkiego miasta Białegostoku, Puszczy Knyszyńskiej oraz wielu niewielkich , podlaskich miejscowości, które słyną z wspaniałych krajobrazów, smacznej kuchni i dużej ilości zabytków.

Co oferujemy:

  • Posiadamy tor szkoleniowy o długości nitek ok. 1,8 km wraz z wzniesieniem i placem manewrowym 120x20 metrów, na którym istnieje możliwość organizacji szkoleń motoryzacyjnych kat. A,B,C,D, treningów samochodowych i motocyklowych.

  • Dysponujemy urządzeniem destabilizującym tor jazdy tzw. szarpakiem oraz dwiema płytami poślizgowymi, jedna z nich jest prostokątna 150x40 metrów z strefami bezpieczeństwa po 5m z każdej strony, druga w formie pierścienia 360 stopni ze strefami bezpieczeństwa. Wszystkie płyty są wyposażone w zraszacze wodne oraz główna płyta prostokątna w kurtyny wodne.

  • W naszej infrastrukturze znajduje się także budynek o powierzchni całkowitej 800 metrów, który posiada między innymi dwie sale wykładowe o powierzchni: 50 m2 i 70 m2, w pełni wyposażone, plus pomieszczenia socjalne i biurowe.

  • Dodatkowo przy garażu o powierzchni 300m2 znajduje się dodatkowa sala do odpraw o powierzchni 34m2 z pełnym zapleczem socjalnym. 

  • Posiadamy zaplecze instruktorskie w zakresie techniki jazdy oraz fachowe doradztwo w organizacji szkoleń i eventów motoryzacyjnych.


Kontakt: ☎️570 400 177 (poniedziałek-sobota w godzinach 8:00-19:00) lub odtj@faworyt.comOstatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page